sarı hurda

Cegioğullar metal şirketimiz olarak her çeşit sarı hurda alımı yapılmaktadır. Piyasada olan en iyi fiyatlar ile elinizdeki hurda çeşitlerini firmamıza satabilir ve aynı gün adresinize ekip talep edebilirsiniz. Sarı pirinç hurdası, hurdacılık piyasasında oldukça talep gören ve sürekli olarak geri dönüşümü yapılan maden ürünlerinden olmaktadır.

Sarı hurda ağırlıklı bakır ve çinko alaşımının karışımından oluşmaktadır. Kullanım örünü tamamlayan ve artık hurda olarak nitelendirdiğimiz sarı hurdaları hurda ve geri dönüşüm tesislerine getirilerek ayrıştırılır ve eritilip yeniden yukarıda belirtilen sektörlerde kullanılmak üzere yarı mamül imalatçısı fabrikalara gönderilir. Kısıtlı olsada içeriğinde bir miktar demir hurdası da bulunabilmektedir.

Sarı Hurda Alanlar

Sarı pirinç hurdası alımı gerçekleştiren cegioğulları metal geri dönüşüm firmamız hızlı ve aynı gün alım yapmaktadır. Sarı hurda hemen hemen her hurdacı tarafından satın alınmak isteyeceği parçadır. Bunun nedeni piyasada oldukça tercih edilmesi ve dönüşüm oranının firesi oldukça az olmasından kaynaklanır.

Cegioğulları metal şirketimiz İstanbul hurda alanlar hizmeti vererek aynı gün adresinize gelerek alım satım işlemleri gerçekleştirir. Hurda sarı alımı için bizlere ulaştığınızda adresinize en yakın hurdacı ekibi yönlendirilerek hak ettiği değerler ile alım yapılması sağlanır.

Sarı Hurda

Profesyonel bir firmadan sarı hurda alışverişi yapmak istiyorsanız bizleri hemen arayabilir ve aynı gün destek alabilirsiniz. Uzun yıllardır hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz piyasadaki en iyi fiyatlar ile sizleri buluşturarak makismum kazanç sağlamanızı hedeflemektedir. Hurdacı fiyatları piyasasına göre fiyatı belirleyen daima arz ve talep olmaktadır.

Aynı gün alışveriş imkanı sunan cegioğulları metal sizlere kısa sürede elinizdeki parçaları nakite dönüştürme imkanı sağlamaktadır. Sarı hurda alımı için bizleri arayabilir ve sokağınızdan hurdacı geçmesini beklemeden hemen adresinize gelinmesini sağlayabilirsiniz. Hızlı, güvenilir, işini bilen ve hak ettiği değerler ile sarı hurda alım satım işlemleri için bize ulaşabilirsiniz. Her nevi hurda alımı için ekiplerimiz ile hemen irtibat kurabilirsiniz.

bakır hurda
Bakır Hurda

bakır hurda
Bakır Hurda

bakır hurda
Bakır Hurda

Hurdacı AraWhatsApp Yaz