bakır hurda

Geri dönüşüm işlemleri için bakır hurda oldukça önemlidir. Hurda bakır alımı için hemen hemen tüm hurdacılar tarafından alınan en önemli materyal olmaktadır. Geri dönüştürülebilir oranı %100 ve firesiz olmasından kaynaklı tam olarak dönüşür ve tekrar kullanılmak üzere piyasaya çıkarılır. Hurda bakır kilo fiyatı günlük olarak değişmek ve bakırın cinsine ve durumuna göre de belirlenebilmektedir.

Döviz cinsinde olan hareketlilik hurdacı olarak piyasayı da oldukça değişkenlik göstermektedir. Oldukça popüler olan bakır hemen hemen tüm üretim tesislerinde az yada çok oranda kullanılmakta ve sürekli ihtiyaç olmaktadır.

Bakır Hurdası

Bakır hurdası alım işlemlerinde cegioğulları metal olarak aynı gün hizmet sağlıyoruz. Aynı gün içerisinde yüksek tonlarda bakır hurdası alımı yapılarak ödemesi peşin olarak yapılmaktadır. Cegioğulları metal dönüşüm merkezi olarak tüm hurda toplama, taşıma, geri dönüşüm işlemlerinde taşeron kullanılmaması ve kendi bünyemizde olmasından ötürü en iyi fiyatları teklif ediyoruz.

Satmak istediğiniz bakır hurdası için bizlere bir kaç görsel paylaşabilir ve hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. İstanbul ilçelerinde bulunan toplama merkezleri ve mobil araçlarımız ile dakikalar içerisinde adresinizde olacak şekilde hazır beklenmektedir. Adresinize gelecek olan ekibim teknik ve maddi olarak tam donanımlı olmasından ötürü hemen bakır hurdası alımı işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Bakır Hurdası Fiyaltarı

Piyasada en çok arz ve talebi olan bakır malzemesi kullanım alanının çok yaygın olması sebebiyle hızlı sirkülasyonu olmaktadır. Aynı gün alışveirş imkanı sağlayan cegioğulları metal firmamız tüm süreçleri kendi ekibi ile gerçekleştirmesinden ötürü hurda piyasasındaki en iyi fiyatları teslim etmektedir.Bakır elektriği kusursuz iletmesi ve kolay kolay hasar almamasından ötürü oldukça sık şekilde tercih edilir. Kablo içeriğinde olan bakır teller için ise tek tek soymanıza gerek bulunmamaktadır.

Kablo soyma makinesi ile oldukça basit şekilde yapabilmekteyiz. Hurda bakır fiyatları en dip olarak 100 tl olmakta ve maksimum 185 tl arasından fiyatlar ile değişmektedir. Yüksek rakamlar bakır hurdası alımı yapmamız için hurdacı numarası ile web sitemiz https://cegiogullarimetal.com ulaşabilirsiniz.

sarı hurda
Sarı Hurda

plastik hurdası
Plastik Hurda

kablo hurdası
Kablo Hurda

Hurdacı AraWhatsApp Yaz