plastik hurdası

Cegoğulları metal firması olarak piyasada olan tüm plastik hurda alımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Plastik tamamiyle ham petrolün işlenmesi ile ortaya çıkartılan bir malzeme olmasına karşın geri dönüşüm uygulanması çok önemlidir. Çeşitli elementler işlenerek ortaya çıkartılan plastik malzeme doğada asla kendi kendine çözümlenmemektedir.

Plastik için sıcak ve basınçlı bir muhafaza altında, katalizör kullanarak monomerler reaksiyona sokulur. Dünya üzerinde yapılan araştırmalara göre çıkarılan petrolün yaklaşık yüzde dört yada beşlik kısmı plastik üretimi için kullanılıyor. Piyasada olan hurdacı firmaları tarafından alınarak işlenmesi ve tekrar kullanılması yeni ihtiyaçları azatacak olmasından ötürü çok önem arz etmektedir.

Plastik Hurdası

Hurda demek ille harap olmuş bir malzeme olduğu anlamına gelmemektedir. Plastik hurdası için genel olarak tek kullanımlık pet şişeler gelse de varil, bidon, ibc tankları, yer altı plastik borular gibi içeriğide plastik maddesi geçen tüm parçalar cegioğulları metal hurda dönüşüm merkezimiz tarafından alınmaktadır.

Polietilen bugün en fazla kullanılan plastik türüdür. polietilen içeriği ve diğerlerine göre az işlenmesi sebebiyle çok daha fazla piyasada bulunmaktadır. Yıllardır bu sektörde hizmet sağlayan şirketimiz %100 çözüm odaklı çalışarak elinizde olan tüm parçaları aynı gün değerinde satın almaktadır. Cegioğulları metal işletmemizden fiyat almadan elinizdeki hurdaları satmayın.

Plastik Hurdası Alanlar

İstanbul merkezli çalışan Cegioğulları metal şirketimiz tüm ilçe ve semtlerde yüksek tonlarda plastik hurdası alanlar hizmeti sağlamaktadır. Doğada çözümlenmeyen plastik hurda alımı malzemeler dönüşüm uygulanması durumunda tekrar piyasada kullanılarak hem doğaya hem ekonomiye ciddi oranda katkı sağlayacaktır.

Bir çok hurdacı ile iletişime geçebilir ve elinizde olan hurdaların ağırlığını bildirerek fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Ancak piyasada olan tüm hurdacılara nazaran cegioğulları metal tavan fiyat uygulaması yaparak 1 kere değil sürekli çalışabileceğiniz yakın hurdacı olmayı hedeflemektedir. Profesyonel bir firma ile çalışarak en iyi fiyatlar ve aynı gün nakite dönüştürme hizmeti alabilirsiniz.

sarı hurda
Sarı Hurda

sarı hurda
Sarı Hurda

sarı hurda
Sarı Hurda

Hurdacı AraWhatsApp Yaz