Kurfalı Hurdacı & Hurda Alanlar

Aynı gün tüm hurdalarınızı değerinde satın. Kurfalı hurdacı ekiplerimiz hızlı ve hak ettiği fiyatlar ile alım satım imkanı sağlayabilmekteyiz. Kullanım durumu fark etmeksizin tüm hurdacılık işlemleri yerine getirebiliyoruz. Adresten hurda alanlar olarak hızlı ve güvenilir şekilde hizmet veriyor ve aynı gün alışveriş sağlıyoruz.

Kartal ilçesine bağlı Kurfalı mahallesinde hurda alımı yapılarak sizlere aynı gün elinizdeki parçaları peşin ödeme ile elinizden çıkartabilirsiniz. Atıl olarak bırakılan parçalar geri dönüşüm uygulanarak tekrar kullanılması sağlanabilir. Cegioğulları metal geri dnnüşüm sizlere tüm hurdacı hizmetlerini haftanın her günü sağlıyoruz.

Kurfalı Hurda Alanlar

İstanbul ilçelerinde hizmet veren cegioğulları metal hurdacı ekiplerimiz sizlere dakikalar içerisinde alışveriş imkanı sağlamaktadır. Kurfalı hurda alanlar ekiplerimiz tarafından fiyatlar belirlenirken hurda durumuna göre cinsine, durumuna ve kilo fiyatına göre değişmektedir. Kartal Kurfalı mahallesinde  hizmet veren cegioğulları metal satmak istediğiniz tüm kilo ve tonlarda hurda için adresinize gelir.

Cegioğulları metal firmamız geri dönüşüme uygun tüm hurda çeşitlerini satın alır. Üstelik ücretlendirme fiyat teklifleri yapılana kadar herhangi bir talebimiz olmamaktadır. Hurda fiyatları en yüksekten verilerek peşin ödeme yapılır. Kullanım durumu fark etmeksizin hızlı, güvenilir ve hak ettiği fiyatlar ile alışveriş için bize ulaşabilirsiniz. Tüm hurda alanlar işlemleri önce ödeme ardından teslim alma olarak ilerler.

Kurfalı Hurdacı Numarası

Kurfalı hurdacı numarası ile bizlere ulaşarak günün her saati hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Cegioğulları metal ekibimize Sarı pirinç hurdası, demir hurdası, alüminyum hurda, kablo hurdası, metal hurdası, nikel hurası, bakır hurda, krom hurdası, çelik hurdası ayrıca kumaş hurdası gibi geri dönüştürmeye uygun ise satın alıyor ve değerlendiriyoruz. Firmamıza ait geri dönüştürme merkezi olmasından ötürü hurdacı numarası ile bizlere ulaştığınızda en iyi fiyat teklifleri yapılır.

Hurdacı numarası için bizlere 0531 867 13 65  numaralı telefonumuzdan ulaşarak Kurfalı hurdacı ekiplerimizin hızla adresinize ulaşmasını sağlıyoruz. Ortalama bir kaç dakika içerisinde adresinize gelecek olan ekibimiz tam donanımlı ve peşin ödeme ile çalışmaktayız. Cegioğulları metal olarak hiç bir hurda ayrımı yapılmadan aynı gün kendi araçlarımız ile gelerek işlem yapıyoruz. Bizi bugün arayarak hemen elinizde olan parçaları satabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hurdacı AraWhatsApp Yaz